Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Nikaragua

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Nikaragua

Nabídka last minute Nikaragua, pro nabídku zájezdů, informací o destinaci, mapách, letenkách a počasí v Nikaragui vyberte jeden z následujících odkazů.

Levná dovolená Nikaragua
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Levné letenky Nikaragua
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Letenky Nikaragua
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Nikaragua
Počasí v Nikaragui, týdenní předpověď, počasí Nikaragua září, říjen, webkamery online.
Počasí Nikaragua, předpověď počasí v Nikaragui
Podívejte se na aktuální počasí Nikaragua pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Nikaragui. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Nikaragui zajištěna.
Nikaragua letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Nikaragua: země sopek, rumu a revoluce | Týden.cz
Přestože je Nikaragua největší zemí Střední Ameriky, většina turistů z ní na svých cestách pozná pouze úzký pás táhnoucí se podél pobřeží Tichého oceánu.
Nikaragua - země aktivních sopek, horkých pláží a milých lidí...
Cesta do této destinace je výbornou příležitostí pro dobrodruhy toužící zažít a poznat "něco jiného" v zemi, která až na pár výjimek není přeplněna turisty.
Nikaragua je království divočiny a kávy, jímž bloudí duch...
Nikaragua není typickým turistickým cílem, jenž by se těšil velkému počtu návštěv. Tato středoamerická kráska toho má ale hodně co ukázat, ať už jde o přírodní skvosty, dochovanou historii nebo nezaměnitelnou atmosféru zdejší kultury.
Nikaragua | Desperado.cz
Nikaragua je jeden z nejchudších států Střední Ameriky, který má za sebou dvě století moderní historie. Turisticky málo prozkoumaná lokalita, sousedící s Hondurasem a Kostarikou. Země plná vulkánů, z nichž několik je dokonce stále aktivních...
Nikaragua - informace o destinaci | CK Livingstone
Nejširší nabídka poznávacích zájezdů do Jižní Ameriky s odbornými průvodci. V Nikaragui zažijeme koloniální města, aktivní sopky, deštný prales i pláže.|Základní informace o Nikaragui.
Nikaragua
Nikaragua je země velmi krásná.
Nikaragua, země plná tradiční kultury a houpacích sítí...
Když se řekne Nikaragua, vybaví se mi velká houpací síť zavěšená ve stínu a v ní odpočívající domorodci. Čas na siestu se najde vždycky a o poklidné místečko také nouze není.
Divoká Nikaragua: Levná a netradiční destinace - Pelipecky
Nikaragua je krásná levná země, která není příliš navštěvovaná. Je to škoda, protože nabízí sopky, Karibik, ostrovy i koloniální města.
Nikaragua -
V letech 1997 až 2002 byl prezidentem Nikaraguy José Arnoldo Alemán Lacayo.

Nejoblíbenější destinace v Nikaragui

Všechny destinace v Nikaragui

Aktuální nabídka zájezdů last minute Nikaragua.Přestože je Nikaragua největší zemí Střední Ameriky, většina turistů z ní na svých cestách pozná pouze úzký pás táhnoucí se podél pobřeží Tichého oceánu. Cesta do této destinace je výbornou příležitostí pro dobrodruhy toužící zažít a poznat něco jiného v zemi, která až na pár výjimek není přeplněna turisty.