Aktuální počasí Oberstdorf Německo, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Oberstdorf listopad, prosinec, online webkamery v Oberstdorfu
Počasí Oberstdorf, předpověď počasí v Oberstdorfu, Německo
Podívejte se na aktuální počasí Oberstdorf. Zjistěte si předpověď počasí v Oberstdorfu. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Oberstdorfu zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Německu.
SP v letech na lyžích 2021/22: Oberstdorf - informace a program...
Světový pohár ve skocích na lyžích nabídne na závěr sezóny dvě zastávky na mamutích můstcích. První z nich je naplánována do Oberstdorfu.
Úvodní závod Turné v Oberstdorfu vyhrál domácí Wellinger...
Oberstdorf (Německo) - Úvodní závod 72. ročníku Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál k radosti domácích fanoušků německý skokan na lyžích Andreas Wellinger. Roman Koudelka obsadil 26.
Granerud vyhrál v Oberstdorfu první závod Turné, Koudelka...
Úvodní závod 71. ročníku Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál norský skokan na lyžích Halvor Egner Granerud. Jediný Čech v závodu Roman Koudelka body do Světového poháru nezískal, obsadil 44.
Turné čtyř můstků - závod v Oberstdorfu - Úvodní díl slavného...
Lyžování, biatlon, snowboarding - Sport - Idnes.cz
Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět...
Do Oberstdorfu se po 16 letech sjedou elitní běžci na lyžích, skokané i sdruženáři. Mistrovství světa v klasickém lyžování 2021 proběhne od 24. února do 7. března a chybět u toho nebudou ani Češi.
Schattenbergschanze - Wikipedie
Schattenbergschanze je můstek pro skoky na lyžích nacházející se v německém Oberstdorfu. Jedná se vlastně o celý skokanský areál, který se skládá z velkého můstku (HS137), středního můstku (HS100), tří malých izolovaných můstků a jedné...
Skoky v Oberstdorfu: Štursa opět nejlepším z Čechů, vyhrál...
Pod umělým osvětlením odstartovalo v německém Oberstdorfu tradiční Turné čtyř můstků. Do druhého kola postoupili dva Češi, Vojtěch Štursa a Jakub Janda si v něm mírně pohoršili a skončili na 20., respektive 24.
Turné čtyř můstků Oberstdorf - iVysílání | Česká televize
Záznam prvního závodu tradičního turné ve skocích na lyžích z Oberstdorfu.
Lety v Oberstdorfu opanovali opět Slovinci. Zajc předčil Prevce...
Po závodu dvojic si podmanili také individuální závod Světového poháru v letech na lyžích v Oberstdorfu. Po prvním kole druhý Timi Zajc druhým skokem pak předčil krajana Petera Prevce a zvítězil o více než čtyři body.

Podobné dotazy

oberstdorf oberstdorf 2010

Světový pohár ve skocích na lyžích nabídne na závěr sezóny dvě zastávky na mamutích můstcích. První z nich je naplánována do Oberstdorfu. Oberstdorf (Německo) - Úvodní závod 72. ročníku Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vyhrál k radosti domácích fanoušků německý skokan na lyžích Andreas Wellinger. Roman Koudelka obsadil 26.