Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Maďarsko > Pécs

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Pécs v Maďarsku

Nabídka last minute Pécs a dovolené Pécs. Pokračujte výběrem jednoho z následujících odkazů.

Letenky Pécs
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Pécs letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levné letenky Pécs
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Levná dovolená Pécs
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Počasí Pécs, Maďarsko
Podívejte se na aktuální počasí Pécs a dlouhodobou předpověď počasí Pécs. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Maďarsku.
Počasí Pécs, Maďarsko
Aktuální počasí Pécs Maďarsko, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Pécs září, říjen, online webkamery Pécs
Pécs hotely - počet nabídek 46 - Cz.revngo.com
Pécs hotely, bezplatná rezervace, žádné vedlejší náklady. 46 nabídka ubytování. - Cz.revngo.com
A-Hotel.com - Luxusní i levné hotely Pécs, Maďarsko.
Pécs neboli česky Pětikostelí se nachází v jižní části Maďarska. Toto páté největší maďarské město leží pod vrcholky pohoří Mecsek v blízkosti chorvatských hranic. Pécs je elegantní universitní město, které bývá často přezdíváno ...
Počasí Pécs, předpověď na 10 dní
Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní Pécs, Maďarsko, aktuální počasí Pécs, dlouhodobé průměrné teploty a dešťové dny podle měsíců v roce.
Pécs, Evropské hlavní město kultury: hotely, akce
Objevujte Pécs, Evropské hlavní město kultury: hotely, akce. Poskytujeme akce, atrakce, programy, nabídky a hotelové ubytování.
Maďarsko - Pécs - průvodce na Orbion.cz
Pécs má asi 170 000 obyvatel. Patří k nejstarším a nejzajímavějším městům Maďarska. Naleznete zde památky na osídlení již z dob říše Římské, prvních křesťanů, i stavby z dob turecké nadvlády v 16.
Pamětihodnosti a programy města Pécs
Pécs (česky Pětikostelí) je hospodářské a kulturní centrum Jižního Zadunají, páté největší město Maďarska, hlavní město župy Baranya, vzdálené 25 km od Harkánye. V místě bývalých Keltských a Pannonských sídliš zde na počátku 2.
Pécs, Maďarsko
Pécs bývá označována za maďarskou bránu ke Středozemnímu moři do Chorvatska, balkánských států a severní Itálie. Nedaleké Jaderské moře, středomořské klima, malebné uličky jednoho z nejstarších historických evropských center a ruch za ...
Pécs - hotely a ubytování (Maďarsko) - Tixik.cz
Pécs, Města v Maďarsku - hotely a ubytování, plánovač výletů, satelitní mapa
Turistické zajímavosti Pécs - WellnessTips
Jednolodní, nejstarší kostel města Pécs byl postaven v 12. stol. v románském slohu. V 15. stol. byla svatyně doplněna o pozdní klenbu a podpůrnými trámy, na jižní straně přistavěli vstupní síň s příčnou klenbou.

Podobné dotazy

hostely pécs

Další oblíbené destinace v Maďarsku

Dovolená v dalších městech v Maďarsku.

Aktuální nabídka zájezdů last minute Pécs. Nabízíme zájezdy také do dalších měst v Maďarsku.Pécs hotely, bezplatná rezervace, žádné vedlejší náklady. 46 nabídka ubytování. - Cz.revngo.com Pécs neboli česky Pětikostelí se nachází v jižní části Maďarska. Toto páté největší maďarské město leží pod vrcholky pohoří Mecsek v blízkosti chorvatských hranic. Pécs je elegantní universitní město, které bývá často přezdíváno ...

Pecs, Hungary