Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Kuba > Playa Girón

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Playa Girón na Kubě

Nabídka last minute Playa Girón a dovolené Playa Girón. Pokračujte výběrem jednoho z následujících odkazů.

Letenky Playa Girón
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Playa Girón, Kuba
Aktuální počasí Playa Girón Kuba, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Playa Girón září, říjen, online webkamery Playa Girón
Playa Girón letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Levná dovolená Playa Girón
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Počasí Playa Girón, Kuba
Podívejte se na aktuální počasí Playa Girón a dlouhodobou předpověď počasí Playa Girón. Nabízíme předpověď počasí také pro další města na Kubě.
Levné letenky Playa Girón
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Hotel Playa Girón - Varadero - Kuba - Click4hotel
Hotel Playa Girón se nachází na jihu země, na poloostrově "Peninsula Zapata", přímo na krásné karibské pláži.Objekt disponuje 287 klimatizovanými pokoji, z nichž 197 tvoří prostorné bungalovy, s vlastním sociálním zařízením, trezorem ...
Nejkrásnější pláže na Kubě | Blog Invia.cz
Playa Larga je od Playa Girón vzdálena asi 30km. Cestou z jedné pláže na druhou můžete navštívit kteroukoliv z celé řady malinkých plážiček a při troše štěstí si užijete chvíle samoty a romantiky.
Počasí v Playa Girón - Meteoprog
Počasí v Playa Girón dnes, zítra, dlouhodobá předpověď počasí. Přesná předpověď počasí v Playa Girón. Aktuální teplota, přesné počasí v Playa Girón (ČR)
Playa Girón **, Kuba - dovolená, zájezdy a recenze ...
Pohodlný nákup dovolené se Zájezdy.cz - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Playa Giron Kuba Varadero | New Travel.cz
Kuba - Varadero. Čeká na vás dovolená v hotelu Playa Giron. Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově "Peninsula de Zapata", kde se nachází známá zátoka Sviní "Bahia de Cochinos". Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km.
Caribe Tour - Zájezd Kuba - Ciénaga DE Zapata - Playa ...
Ciénaga de Zapata Provincie Matanzas - jižní pobřeží, Karibské moře, poloostrov Zapata - národní park. Tento poloostrov je protkán četnými řekami a lagunami, husté mangrovy vytvářejí ideální životní prostředí pro vzácné vodní ptáky.
počasí playa girón - kuba - počasí online
počasí Playa Girón - Kuba - počasí online. Nalezněte nejaktuálnější informace o počasí a předpověď až na nejbližších 8 dní včetně teploty,..
Playa Girón - Varadero - Hotely na Kubě - Kentlucky
Nabídka hotelů na Kubě, ve kterých můžete pobývat v rámci našich zájezdů. Zažijte dovolenou snů na nádherných plážích s kubánským doutníkem a rumem.
Museo de Playa Girón: muzeum připomínající nezdařilou ...
Prohlédnout si zde můžete colty, samopaly, pušky, kulomety či browningy. V druhé části expozice jsou vystavené fotografické portréty všech téměř tří set padlých příslušníků kubánské armády.

Další oblíbené destinace na Kubě

Dovolená v dalších městech na Kubě.

Aktuální nabídka zájezdů last minute Playa Girón. Nabízíme zájezdy také do dalších měst na Kubě.Hotel Playa Girón se nachází na jihu země, na poloostrově Peninsula Zapata, přímo na krásné karibské pláži.Objekt disponuje 287 klimatizovanými pokoji, z nichž 197 tvoří prostorné bungalovy, s vlastním sociálním zařízením, trezorem ... Playa Larga je od Playa Girón vzdálena asi 30km. Cestou z jedné pláže na druhou můžete navštívit kteroukoliv z celé řady malinkých plážiček a při troše štěstí si užijete chvíle samoty a romantiky.

Playa Giron, Cuba