Aktuální počasí Marseille Francie, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Marseille září, říjen, online webkamery Marseille
Podívejte se na aktuální počasí Marseille a dlouhodobou předpověď počasí Marseille. Nabízíme předpověď počasí také pro další města ve Francii.
Macháč získal v Marseille poprvé v kariéře titul ve čtyřhře...
Rozjetý Macháč slaví životní úspěch. Velkou výhru má i jeho...
Tenista Tomáš Macháč získal v Marseille první titul ve čtyřhře.
ATP Marseille výsledky - Tenis/ATP - Dvouhry
Výsledky soutěže ATP Marseille. Dnešní výsledky, poslední zápasy i výsledky zápasů celé soutěže.
TenisPortal.cz - Marseille
Tomáš Macháč nenastoupí do utkání druhého kola tenisového turnaje ATP 500 v Barceloně. Český tenista se měl utkat s Alejandrem Davidovichem Fokinou, jenže v průběhu středečného rána oznámil odstoupení.
Hurkacz získal titul v Marseille, Norrie ve finále v Riu udolal...
Polský tenista Hubert Hurkacz vyhrál turnaj v Marseille. Ve finále porazil 6:3 a 7:6 domácího Benjamina Bonziho a připsal si šestý titul v kariéře. Brit Cameron Norrie udolal na antuce v Riu de Janeiro světovou dvojku Španěla Carlose...
Tereza Martincová prohrála v prvním kole kvalifikace na turnaj ve francouzském Rouenu. Češka nepotvrdila roli favoritky a Martyně Kubkové podlehla 6:7, 7:6, 6:1. Dvaadvacetiletá Polka si připsala největší vítězství kariéry Aktuálně 167.
Macháč získal v Marseille skalp tenisové ikony. Lehečka jde dál...
Český tenista Tomáš Macháč si v 1. kole na turnaji v Marseille vyšlápl na trojnásobného grandslamového vítěze ze dvouhry Andyho Murrayho, kterého porazil ve dvou setech 7:5 a 6:4. Získal tak další skalp velkého tenisového jména.
Třicetiletá Američanka neprohrála už 12 zápasů v řadě, čímž vyrovnala svou nejdelší vítěznou šňůru z léta 2021. O celkově čtvrtý titul si zahraje s ruskou šampionkou z roku 2017 Darjou Kasatkinovou (H2H ).
Macháč zdolal Murrayho, dál jde i Lehečka. Postup vydřela...
Tomáš Macháč vyřadil na turnaji v Marseille bývalou světovou jedničku a trojnásobného grandslamového vítěze Andyho Murrayho. První vzájemný souboj s šestatřicetiletý Britem, jenž má také dvě olympijská zlata, vyhrál o třináct let mladší...

Podobné dotazy

marseille marseille počasí marseille počasí marseille počasí marseille počasí marseille rennes marseille zilina marseille chelsea marseilleský tarot jak vykládat marseille vs manchester united marseille manchester united online marseille manchester united marseille manchester marseille vs chelsea marseille soap marseille fotogalerie

Tenista Tomáš Macháč získal na turnaji v Marseille první titul ve čtyřhře na okruhu ATP. Při finálovém debutu přehráli společně s Číňanem Čang Č'-čenem finský pár Patrik Niklas-Salminen, Eil Ruusuvuori 6:3, 6:4. Tenista Tomáš Macháč získal v Marseille první titul ve čtyřhře.