Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Fidži > fidži obrázky

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

fidži obrázky

Počasí Fidži
Počasí na Fidži, týdenní předpověď, počasí Fidži září, říjen, webkamery online.
Počasí Fidži, předpověď počasí na Fidži
Podívejte se na aktuální počasí Fidži pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí na Fidži. S xpočasí.cz je slunečná dovolená na Fidži zajištěna.
Levná dovolená Fidži
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Fidži letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Letenky Fidži
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Levné letenky Fidži
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Portál:Fidži - Wikipedie
(oficiálně Fidžijská republika, fidžijsky Matanitu Tu-Vaka-i-koya ko Viti) je souostrovním státem v Oceánii. Od Austrálie leží asi 2600 km na východ, od Nového Zélandu asi 1800 km na sever.
FOTO: Fidži je exotika jako z katalogu. V minulosti tu jedli...
Ostrovní stát Fidži splňuje veškeré tradiční představy o exotice. Bělostné pláže s palmami tu střídají tyrkysové moře a bujná džungle s vodopády a horami. Historie Fidži je ale mnohem méně sluníčková a idylická, v minulosti tu totiž...
Lonely Planet - je čas vyrazit na cestu
Fidži je nirvánou pro každého milovníka pláží. Palmy, útesy plné ryb a všude kolem usměvaví domorodci: sbalte si plavky a opalovací krém, protože tyto slunečné ostrovy jsou ohromující.
Fidži: Ráj v Tichém oceánu
Fidži je tropický ostrovní stát v jižním Pacifiku, známý svými bílými plážemi, korálovými útesy a křišťálově čistou vodou.
Fidži - jak vás dnes přivítají ostrovy lidojedů
Fidži: Jde o přibližně 320 ostrovů, rozkládajících se v jihozápadních vodách Tichého oceánu. My však obvykle známe dva - Viti Levu a Vanua Levu.
Portál:Fidži/Obrázek - Wikipedie
Zde jsou odkazy na jednotlivé podstránky:
Fidži - exotická dovolená na přání - Dovolená SNŮ
Fidži je úžasná kombinace ostrovů s možnost odpočinku i poznání, milých lidí, neotřelého jídla. Lze kombinovat se Samou. Jsme v Praze i Brně.
Více než 2.800 stock ilustrací, vektorové grafiky bez...
Vybírejte ze Fidži stock ilustrací od služby iStock. Získejte vysoce kvalitní vektorové obrázky bez autorských poplatků, které jinde nenajdete.
Fidži stock fotografie, royalty free Fidži obrázky...
Stáhnout Fidži levné fotky z nejlepší agentury stock fotografií. Miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků.

Podobné dotazy

fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži fidži poštovní zásilky do fidži fidži fidži fidži

(oficiálně Fidžijská republika, fidžijsky Matanitu Tu-Vaka-i-koya ko Viti) je souostrovním státem v Oceánii. Od Austrálie leží asi 2600 km na východ, od Nového Zélandu asi 1800 km na sever. Ostrovní stát Fidži splňuje veškeré tradiční představy o exotice. Bělostné pláže s palmami tu střídají tyrkysové moře a bujná džungle s vodopády a horami. Historie Fidži je ale mnohem méně sluníčková a idylická, v minulosti tu totiž...