Nacházíte se zde: Katalog dovolená > Ekvádor > Galapágy

Evropa

Afrika

Asie

Severní Amerika

Jižní Amerika

Austrálie a Oceánie

Galapágy v Ekvádoru

Nabídka last minute Galapágy a dovolené na Galapágách. Pokračujte výběrem jednoho z následujících odkazů.

Letenky Galapágy
Levné letenky online. Využijte skvělé nabídky, rezervace zdarma. Letenky, hotely, pronájem aut
Počasí Galapágy, předpověď počasí na Galapágách, Ekvádor
Podívejte se na aktuální počasí Galapágy. Zjistěte si předpověď počasí na Galapágách. S xpočasí.cz je slunečná dovolená na Galapágách zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Ekvádoru.
Počasí Galapágy, Ekvádor
Aktuální počasí Galapágy, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Galapágy září, říjen, online webkamery na Galapágách
Levná dovolená Galapágy
Vyberte si dovolenou z katalogů 200 pojištěných českých a slovenských CK. Vše za rozumné ceny, online a z pohodlí domova.
Levné letenky Galapágy
LetenkyNejlevněji.cz Vám přináší tipy na levné letenky do celého světa. Přinášíme všechny nabídky leteckých společností a to včetné nízkorozpočtových leteckých společností. Hledáte Letenky Královna ? U nás jste na správné adrese. Při online objednávce let
Galapágy letenky
Letenky, levné letenky, online rezervace letenek, Letenky online
Galapágy
Souostroví Galapágy leží v rovníkové oblasti Tichého oceánu, tisíc kilometrů od pobřeží Ekvádoru, k němuž územně náleží. Skládá se ze třinácti větších a dvaatřiceti menších ostrovů zabírajících celkem rozlohu přes osm tisíc čtverečních ...
Galapágy - Idnes.cz
Galapážské souostroví je provincie Ekvádoru, známá svými plazy a želvami. Hlavním městem je Puerto Baquerizo Moreno.
Dovolená a zájezdy Galapágy | New Travel.cz
Oblíbené zájezdy a dovolená Galapágy
Galapágy - zájezd | CK Livingstone
Metropole Ekvádoru Quito s památkami Unesco. Galapágy - neopakovatelný svět odlehlých ostrovů v Pacifiku s nesmírně bohatou endemickou faunou. Želvy sloní, tučňáci, lachtani, leguáni, darwinovy pěnkavy, lávová pole, kaktusy i koupání.
Luxusní zájezd na Galapágy - Dovolená na přání
Výjimečný zážitek! Osmidenní kombinace výletu na luxusní lodi po unikátních ostrovech Galapágy, která Vám umožní poznat tento přírodní ráj ze všech stran, a dále pár dní strávených v Ekvádoru.
Zájezd na míru - Galapágy a Ekvádor | VIP holiday
Ekvádorské souostroví Galapágy leží uprostřed Pacifiku, přesně na rovníku a daleko od jihoamerického kontinentu. Izolovanost souostroví zde pomohla přírodě ke vzniku mnoha druhů rostlin a živočichů, které nenajdeme nikde jinde na světě.
Galapágy
Na ostrovech žije na 60 druhů ptáků, z toho 28 endemických. Nejznámější jsou zcela jistě Darwinovy pěnkavy, terejové, obzvláště modronozí terejové (jako jeden ze symbolů Galapág), ale také fregatky a dále albatrosi, mořští rackové ...
Galapágy 1 (DVD)
Galapágy 1, film na DVD. Galapágy, tvořené 13 hlavními ostrovy a stovkami malých ostrůvků, leží ve východní části Tichého oceánu, tisíc kilometrů západně od Jižní Ameriky.
Ray Diving - Galapágy
Galapágy - potápění na nejúžasnější lokalitě planety - to je nejvíc... :-)

Podobné dotazy

ostrov galapágy

Další oblíbené destinace v Ekvádoru

Dovolená v dalších městech v Ekvádoru.

Aktuální nabídka zájezdů last minute Galapágy a dovolené na Galapágách. Nabízíme zájezdy také do dalších měst v Ekvádoru.Souostroví Galapágy leží v rovníkové oblasti Tichého oceánu, tisíc kilometrů od pobřeží Ekvádoru, k němuž územně náleží. Skládá se ze třinácti větších a dvaatřiceti menších ostrovů zabírajících celkem rozlohu přes osm tisíc čtverečních ... Galapážské souostroví je provincie Ekvádoru, známá svými plazy a želvami. Hlavním městem je Puerto Baquerizo Moreno.

Galapagos, Ecuador